Sportem oslavujeme život

Právě jste navštívili informační stránky určené lidem po transplantaci vnitřních orgánů, kteří sportují, nebo by rádi se sportem začali, pro jejich blízké, a rodinné příslušníky. Prostřednictvím stránek TSCZ bychom rádi informovali, sdružovali a pomáhali všem, kteří si prošli transplantací některého vnitřního orgánu a začínají novou etapu svého života. Ukážeme vám směr, který vám napomůže vrátit se do normálního života, začlenit se do společnosti a radovat se ze života s úsměvem na tváři.

Absolvovali jste transplantaci orgánu a nevíte, jak se rychle dostat zpět do kondice? Není to pouze o tom začít sportovat, ale také o tom začít s pravidelným aktivním pohybem, vytvořit si správné stravovací návyky, atd. Na našich stránkách naleznete užitečné informace o tom, jak začít - ale vždy mějte na paměti, že váš ošetřující lékař je informován o tom, co děláte, a schvaluje vám to.

Na tvorbě těchto stránek se podílí aktivní sportovci s transplantovanými orgány, jejich nejbližší rodinní příslušníci a lékaři různých institucí, ti všichni se s vámi dělí o zážitky a zkušenosti, které za svůj život získali. Věříme, že naše stránky vám pomohou nalézt novou cestu životem a dají vám návod, jak žít spokojený a plnohodnotný život.

  • Děkujeme všem našim sponzorům a partnerům za podporu.
  • Děkujeme lékařům transplantačních klinik za jejich vynikající práci.
  • Velké díky patří neznámým dárcům, kteří darováním svého orgánu pomohli zachránit životy mnohých z nás.

Mgr. Martin Turek 

Zakladatel TSCZ 

Přečtěte si také článek "Jak to všechno začalo ..."