Partneři podporující naše aktivity

Nadace_Karla_Pavlíka

 

 

Česká transplantační nadace, též známá pod jménem Nadace Karla Pavlíka. Byla založena v roce 1992 za účelem podpory dárcovství a transplantací orgánů. Pojmenována byla po prvním nemocném pacientovi, kterému byla v bývalém Československu v roce 1966 úspěšně transplantována ledvina. Jejím hlavním posláním je zprostředkovávat nejširší veřejnosti informace o dárcovství orgánů pro transplantace a podporovat vzdělávání zdravotníků v tomto oboru. Jsme rádi, že tato nadace je patronem našich stránek a podporuje naši činnost.


Láska_prochází_ledvinou_logo

 

 

 

Program na podporu transplantací ledvin od žijících dárců. Informační internetové stránky a buletin, kde najdete otázky a odpovědi týkající se problematiky dárcovství. Dárcovství ledvin od živých dárců je pro transplantační chirurgii velmi důležité a přispívá k záchraně života mnoha pacientů. Nejčastějšími dárci jsou nejbližší rodinní příslušníci, či příbuzní, setkáváme se i s pomocí kamarádů a přátel. Existují i dobrovolní neznámí dárci. Všech těchto lidí si moc vážíme a mají naši nejhlubší úctu. Pokud byste chtěli pomoci a někomu zachránit život, potom odpověď na vaše otázky naleznete právě na těchto stránkách.

www.transplantace.eu


Dynweb_logo

 

 

Společnost zabývající se poskytováním internetových služeb. Skvělá parta odborníků na všechno možné, co na internetu můžete najít. Potřebujete li moderní internetové stránky, přehledný a praktický e-shop, firemní intranet, nebo cokoli jiného, pak jste našli toho správného partnera. Mají spoustu skvělých nápadů, hodně dobrý design a výborný redakční systém. Je s nimi bezproblémová komunikace, se vším vám poradí a určitě se dohodnete. Pokud přemýšlíte o zviditelnění prezentace vaší firmy, neváhejte  s kontaktem.

www.dynweb.cz